Povezane vesti

Klintonova žestoko po Trampu zbog poreza: On je licemer

Klintonova žestoko po Trampu zbog poreza: On je licemer

Press 04.10.2016
Kandidatkinja demokrata za Belu kuću Hilari Klinton iskoristila je priču oko neplaćanja poreza Donalda Trampa da žestoko zbog toga udari po njemu, piše BBC. Foto:B92.net Kako navodi, Tramp je prvi, pa svi idu iza njega. Podsećamo, Njujork tajms… »
Hilari ljuta na Trampa: On uvek sebe stavlja na prvo mesto!

Hilari ljuta na Trampa: On uvek sebe stavlja na prvo mesto!

Kurir 04.10.2016
Demokratska kandidatkinja za predsednika SAD Hilari Klinton optužila je svog repulikanskog protivkandidata Donalda Trampa da sebe uvek stavlja na prvo mesto i nazvala ga licemerom, jer se predstavlja kao kandidat koji će reformisati sistem u korist… »
Tramp: Legalno sam koristio poreske zakone

Tramp: Legalno sam koristio poreske zakone

RTS 04.10.2016
Republikanski kandidat za predsednika SAD Donald Tramp priznao je da je legalno koristio poreske zakone za sopstvenu dobit, ali je američkim glasačima poručio da "sada radi za njih", javlja AP. Donald Tramp je juče u Koloradu rekao da je u privatnom… »
(Video) Tramp: Koristio sam poreske zakone, ali briljantno i legalno

(Video) Tramp: Koristio sam poreske zakone, ali briljantno i legalno

Kurir 04.10.2016
VAŠINGTON - Republikanski kandidat za predsednika SAD Donald Tramp priznao je da je legalno koristio poreske zakone za sopstvenu dobit i poučio Amerikance kako da plaćaju porez. Tramp je juče u Koloradu rekao da je u privatnom biznisu "brilijantno… »
Hilari Klinton: Tramp je licemer!

Hilari Klinton: Tramp je licemer!

Pravda 04.10.2016
Kandidatkinja demokrata za Belu kuću Hilari Klinton iskoristila je priču oko neplaćanja poreza Donalda Trampa da žestoko zbog toga udari po njemu, piše BBC. Kako navodi, Tramp je prvi, pa svi idu iza njega. Podsećamo, Njujork tajms objavio je u… »

Vesti dana »