Povezane vesti

Radoja: Mnogo mi znači poziv selektora

Radoja: Mnogo mi znači poziv selektora

Vesti online 04.10.2016
Minulog vikenda slavio je u dresu Selte pobedu protiv Barselone i lepši poklon nije mogao da poželi od poziva u najbolji nacionalni tim Srbije – Nemanja Radoja. Veče pred polazak reprezentacije u Kišinjev, gde "Orlove" u četvrtak, 6.oktobra… »
Stigao Radoja: Mnogo mi znači Muslinov poziv

Stigao Radoja: Mnogo mi znači Muslinov poziv

Mozzart sport 04.10.2016
"Nadam se da ću da ispunim njegova očekivanja. Imamo dve veoma važne utakmice u kojima želimo da ostvarimo pobede i uveren sam da imamo kvalitet da to učinimo", kaže bivši igrač Vojvodine. Nagrada za dobra partije u dresu Selte je stigla. Nemanja… »
Maksimović otpao zbog povrede, Muslin pozvao debitanta!

Maksimović otpao zbog povrede, Muslin pozvao debitanta!

Sportske.net 04.10.2016
Jedna promena u sastavu Srbije! Vezista Selte Nemanja Radoja dobio je naknadni poziv za reprezentaciju Srbije, nakon što je Nemanja Maksimović otpao sa spiska zbog povrede. "Pozvao sam Radoju umesto Maksimovića, koji je povredio članak i na njega… »
Naknadni poziv: Radoja među Orlovima!

Naknadni poziv: Radoja među Orlovima!

Mozzart sport 04.10.2016
Bivši fudbaler Vojvodine otpočeo je treću sezonu u klubu iz Balaidosa, za koji je odigrao preko 60 mečeva, a zablistao je i u nedeljnom meču s Barselonom, pa je Muslinov poziv više nego zaslužan. Vezista Selte Nemanja Radoja dobio je naknadni poziv… »
Novo ime u reprezentaciji: Radoja na spisku Muslina menja Maksimovića

Novo ime u reprezentaciji: Radoja na spisku Muslina menja Maksimovića

Hot sport 04.10.2016
Nemanja Radoja dobiće priliku da zaigra za reprezentaciju Srbije, saopšteno je danas na sajtu FSS. Radoja u reprezentaciju stiže umesto povređenog Nemanje Maksimovića: -Pozvao sam Nemanju Radoju umesto Nemanje Maksimovića koji je povredio članak i… »
Maksimović povređen, Muslin pozvao Radoju

Maksimović povređen, Muslin pozvao Radoju

Večernje novosti 04.10.2016
Vezista Astane povredio je članak i neće moći da igra protiv Moldavije i Austrije. Naknadni poziv otišao fudbaleru Selte. Selektor Srbije Slavoljub Muslin bio je prinuđen da naknadno menja spisak igrača na koje računa za susrete sa Moldavijom… »
Muslin pozvao Radoju umesto povređenog Maksimovića

Muslin pozvao Radoju umesto povređenog Maksimovića

Sportski žurnal 04.10.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin pozvao je danas prvotimca Selte Nemanju Radoju umesto povređenog Nemanje Maksimovića. Maksimović ima povredu članka i neće konkurisati za tim na utakmici protiv Moldavije. Radoja je prošao… »
Muslin ostao bez još jednog igrača: Otpao i Nemanja Maksimović!

Muslin ostao bez još jednog igrača: Otpao i Nemanja Maksimović!

Mozzart sport 04.10.2016
Vezista Astane povradio članak i neće biti u konkurenciji za predstojeće mečeve. Novi otкaz među Orlovima! Posle Aleksandra Ignjovskog, koji se nije pojavio na okupljanju reprezentacije Srbije zbog virusa, selektor Slavoljub Muslin neće moći da… »
Nemanja menja Nemanju: Nakon povrede Maksimovića u reprezentaciju pozvan Radoja

Nemanja menja Nemanju: Nakon povrede Maksimovića u reprezentaciju pozvan Radoja

Sportal blic 04.10.2016
Jedan Nemanja je novo ime na spisku selektora Slavoljuba Muslina za put u Moldaviju, a drugi će preskočiti Kišinjev zbog povrede. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Radoja "Pozvao sam Nemanju Radoju umesto Nemanje Maksimovića koji je… »
Maksimović ne može, Radoja među "orlovima"!

Maksimović ne može, Radoja među "orlovima"!

Mondo 04.10.2016
Selektor Slavoljub Muslin naknadno pozvao vezistu Selte u reprezentaciju. Foto: Getty Images/Sergio Camacho Nemanja Radoja Dan pred put "orlova" u Moldaviju, iz Fudbalskog saveza Srbije stiže važna vest: Vezista Nemanja Maksimović neće moći da putuje… »

Vesti dana »