Povezane vesti
Počelo trodnevno primirje u Jemenu
Radio 021 20.10.2016
Prekid vatre od 72 sata stupio je sinoć u ponoć u Jemenu, gde besni rat dug 18 meseci. Pre primirja, arapska koalicija i šiitski pobunjenici najavili su da će poštovati prekid vatre ali će odgovoriti na napade suprotne strane ukoliko ga prekrše. Prekid… »
Jemen: Privremeni prekid vatre stupio na snagu
Slobodna Evropa 20.10.2016
Prekid vatre od 72 sata stupio je u ponoć u Jemenu, gde besni rat dug 18 meseci. Pre primirja, arapska koalicija i šiitski pobunjenici najavili su da će poštovati prekid vatre ali će odgovoriti na napade suprotne strane ukoliko ga prekrše. Prekid vatre… »
Privremeni prekid vatre u Jemenu stupio na snagu
RTV 20.10.2016
ADEN - Prekid vatre od 72 sata stupio je sinoć u ponoć u Jemenu, gde besni rat dug 18 meseci. Pre primirja, arapska koalicija i šiitski pobunjenici najavili su da će poštovati prekid vatre ali će odgovoriti na napade suprotne strane ukoliko ga prekrše… »
Vesti dana »

Vens: Određuje se datum sastanka Putina i Zelenskog o okončanju rata
NIN pre 14 minutajoš 53 povezane

Netanjahu: Cilj Izraela nije okupacija Gaze, već njeno oslobađanje od Hamasa
Beta pre 4 minutajoš 17 povezanih

Pojačane saobraćajne kontrole u Srbiji i hermetičko zatvaranje Guče tokom festivala trubača
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 14 povezanih