Povezane vesti

Ronaldo o Mesiju i "hejterima"

Ronaldo o Mesiju i "hejterima"

Mondo 27.10.2016
Najbolji igrač šampiona Evrope u klupskoj i reprezentativnoj konkurenciji poštuje prvu zvezdu Barselone, a svoje kritičare voli i. Foto: AP Photo/Francisco Seco Odnos Kristijana Ronalda i Lionela Mesija, dvojice najboljih fudbalera na svetu, godinama… »
Ronaldo o mesiju: Nismo prijtaelji, ali…

Ronaldo o mesiju: Nismo prijtaelji, ali…

Hot sport 27.10.2016
Jedan od dvojice najboljih fudbalera sveta Kristijano Ronaldo rekao je da između njega i Lionela Mesija postoji uzajamno poštovanje, ali da oni nikada neće biti prijatelji. Poslednjih godina vodi se debata ko je bolji fudbaler, Ronaldo ili Mesi, ali… »
Ronaldo: Nismo prijatelji, ali Mesi i ja se poštujemo

Ronaldo: Nismo prijatelji, ali Mesi i ja se poštujemo

Sportski žurnal 27.10.2016
Jedan od dvojice najboljih fudbalera sveta Kristijano Ronaldo rekao je da između njega i Lionela Mesija postoji uzajamno poštovanje, ali da oni nikada neće biti prijatelji. Poslednjih godina vodi se debata ko je bolji fudbaler, Ronaldo ili Mesi, ali… »
Ronaldo: Trebaju mi hejteri, zbog njih sam najbolji

Ronaldo: Trebaju mi hejteri, zbog njih sam najbolji

Mozzart sport 27.10.2016
“Nismo dobri prijatelji, ali postoji obostrani respekt s Mesijem. Mediji to vide kao je rivalstvo, ali nas dvojica ne”, objašnjava Portugalac. Jedan od najboljih fudbalera današnjice Kristijano Ronaldo kaže da su mu potrebni hejteri kako bi ga… »
Ronaldo: Potrebni su mi ljudi koji me mrze

Ronaldo: Potrebni su mi ljudi koji me mrze

Večernje novosti 27.10.2016
Morate da koristite negativne ljude da vas motivišu. Oni su mi pomogli da postignem sve što sam postigao - istakao je jedan od najboljih svetskih fudbalera današnjice. Fudbaler madridskog Reala Kristijano Ronaldo istakao je da ne obraća pažnju na… »

Vesti dana »