Povezane vesti

Potresna ispovest: Izvukao bi me iz kolica na pod i terao našu ćerku da me tuče čekićem!

Potresna ispovest: Izvukao bi me iz kolica na pod i terao našu ćerku da me tuče čekićem!

Večernje novosti 02.11.2016
Invalid Dragana Dragićević iz Bora, koju je suprug nenad zlostavljao tri godine, o torturi koju je trpela. Nakon batinanja Nenad se pravdao i obećavao da to više neće ponoviti. NENAD me je često šamarao, udarao tupim predmetom u glavu, terao… »
"Terao je ćerkicu da me udara čekićem": Stravična ispovest žene u invalidskim kolicima koju je muž godinama zlostavljao

"Terao je ćerkicu da me udara čekićem": Stravična ispovest žene u invalidskim kolicima koju je muž godinama zlostavljao

Blic 02.11.2016
Šamarao me je, udarao papučom ili čekićem po glavi, kroz suze priča Dragana Dragićević (35), koja je u invalidskim kolicima od svoje devete godine, a koju je muž Nenad (35) godinama zlostavljao. Nenad, koji je zbog nasilja u porodici priveden, i… »
Tukao me je čekićem po glavi, davio i šamarao: Ispovest žene invalida koju je muž zlostavljao godinama

Tukao me je čekićem po glavi, davio i šamarao: Ispovest žene invalida koju je muž zlostavljao godinama

Telegraf 02.11.2016
Ona tvrdi da je muž godinama sakrivao modrice da niko ne posumnja šta se dešava. Pred drugima je bio ljubazan i pažljiv, kako niko ništa ne bi posumnjao. Draganu D. (35) iz Bora koja je u invalidskim kolicima od svoje devete godine muž Nenad (35)… »

Vesti dana »