Povezane vesti

On ima talenat

On ima talenat

Dnevnik 19.11.2016
Stend-ap komičara Velimira Tošića, koji je nenadano stekao popularnost imitiranjem Aleksandra Vučića, je telefonom pozvao sam premijer i rekao mu da je odličan u tom poslu. Tošić, iz Banatskih Karlovaca, koji je nastupio u šou programu „Ja imam… »
Imitirao Vučića: Velimir se iznenadio kad ga je premijer pozvao, a evo šta mu je i rekao...

Imitirao Vučića: Velimir se iznenadio kad ga je premijer pozvao, a evo šta mu je i rekao...

Kurir 19.11.2016
Učesnik takmičarskog šou programa "Ja imam talenat" stend ap komičar Velimir Tošić iz Banatskih Karlovaca koji je publiku oduševio svojom imiticijom premijera Srbije Aleksandra Vučića, otkrio je da je danas od predsednika Vlade Srbije primio… »
(Video) Zapalio publiku imitirajući ga a evo šta je on rekao Neki klinac plazio jezik... isti kao ja

(Video) Zapalio publiku imitirajući ga a evo šta je on rekao Neki klinac plazio jezik... isti kao ja

Kurir 19.11.2016
Srpski premijer Aleksandar Vučić otkrio je da je gledao mladog Velimira Tošića (31), koji ga je preksinoć imitirao... - Kada sam govorio o tome da ljudima neće da se dopadne šta god da uradite, video sam primedbe, nasmejao sam se gledajući na… »

Vesti dana »