Povezane vesti
Viši sud: Ponavlja se suđenje Dejanu Puzigaći za ubistvo Tatona
Novi magazin 25.11.2016
Viši sud u Beogradu danas je dozvolio ponavljanje suđenja Dejanu Puzigaći koji je za učešće u ubistvu francuskog navijača Brisa Tatona osuđen na 14 godina. Tu odluku donelo je Krivično vanpretresno veće tog suda jer su ispunjeni zakonski uslovi… »
Ponavlja se suđenje monahu Puzigaći za ubistvo Brisa Tatona
Blic 25.11.2016
Suđenje Dejanu Puzigaći, jednom od osuđenih za ubistvo grancuskog navijača Brisa Tatona u septembru 2009. na Obilićevom venvu, biće ponovljeno suđenje, objavio je danas Viši sud u Beogradu. U saopštenju Višeg suda navodi se da je krivično… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi objavili mapu protesta: Evo kojim ulicama će se sutra šetati i šta će sve biti zatvoreno (foto)
Blic pre 9 minutajoš 48 povezanih

Uživo protest studenata u Beogradu Promenjeno mesto centralnog okupljanja: Evo gde su najveće kolone i gužve (foto, video)
Blic pre 9 minutajoš 91 povezana

Oglasio se MUP o stanju troje povređenih u Žarkovu, vozač pružao otpor pri hapšenju
Euronews pre 1 satjoš 26 povezanih

Tramp: Novi detalji o mogućem prekidu rata u ponedeljak; Putin: Ukrajinci da polože oružje i da se predaju
RTS pre 34 minutajoš 20 povezanih