Povezane vesti
Avion pao jer je ostao bez goriva
Al Jazeera 26.12.2016
Avion kompanije LaMia sa sjedištem u Boliviji srušio se u Cerro Gordu. Uzrok avionske nesreće u Kolumbiji u kojoj je prošlog mjeseca poginula 71 osoba, među kojima i igrači nogometnog kluba Chapecoense, bila je greška pilota, avioprevoznika i… »
Potvrđeno: Avion pao jer nisu natočili dovoljno
Mondo 26.12.2016
Greške pilota, avio-prevoznika i regulatora u Boliviji uzrokovali su pad putničkog aviona u Kolumbiji i pogibiju 71 osobe prošlog meseca, uključujući veći deo brazilskog fudbalskog tima Šapekoense, pokazala je istraga. Foto: AP Photo/Luis Benavides… »
Vesti dana »

Blokada suda u Novom Sadu se nastavlja dok na slobodi ne budu svi aktivisti: Sin Marije Vasić preneo njene pozdrave okupljenima
Danas pre 27 minutajoš 69 povezanih

Niški vojni psi – nijedan nije „suvišan“, svaki je drug, birokratski rečnik je suvišan
Južne vesti pre 1 satjoš 16 povezanih

Srednjoškolci danas protestuju ispred Ministarstva prosvete zbog produžetka školske godine
Beta pre 4 satijoš 14 povezanih

Putin stigao u Kursku oblast: Održao sastanak, pa izvređao ukrajinsku vojsku: "i u konkurenciji idiota oni bi zauzeli drugo mesto"
Blic pre 32 minutajoš 15 povezanih