Real pobedom počeo odbranu titule u Ligi šampiona, devet golova Bajerna protiv Dinama

Radio sto plus pre 3 dana

Real je poveo golom koji je Kilijan Mbape postigao u 46. minutu na dodavanje Rodriga, a Štutgart je izjednačio u 68. minutu golom Deniza Undava.

Pobedu Realu doneli su Antonio Ridiger u 83. minutu, na dodavanje Luke Modrića i Endrik u petom minutu nadoknade posle asistencije Danija Karvahala. Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na svom terenu Dinamo iz Zagreba 9:2. Četiri gola za Bajern postigao je Hari Kejn, od čega tri iz jedanaesteraca u 19, 73. i 78. minutu, a iz igre bio je strelac u 57. minutu. Kejn je tako sa 33 gola postao najbolji strelac među engleskim fudbalerima u Ligi šampiona, a iza njega