Велика туга у гастозовом дому: На данашњи дан изгубио мајку, открио шта се десило: "Те ноћи сам сањао њен гроб, а онда су се десиле невероватне ствари"
Блиц 08.12.2024

Ријалити учесник Ненад Маринковић Гастоз, на данашњи дан, пре тачно осам година, суочио се са највећим губитком у свом животу, губитком мајке.
Мајка му је, како је и сам говорио, била му је све на свету, а како су тада извештавали медији, она је умрла у среду, а њено беживотно тело пријатељи су пронашли на поду стана тек у петак ујутру. Такође, како су медији преносили, она је преминула од срчаног удара. Једном приликом, након скоро годину дана од смрти своје мајке, Гастоз се присетио своје мајке, те је кроз сузе говорио о овој себи, најболнијој теми. - Ја нисам, ни прва ни последња особа која нема